Brilliant look

Kobiety niewątpliwie kochają diamenty, a brylanty to ich najdoskonalsza, bo przecież okrągła w pełni oszlifowana wersja, ideał.
Perfumy Brilliant Look to także dopełnionych ze wszech miar zapach od LR.

Wyrafinowany flakon perfum wykonany jest z grubego szkła, natomiast jego zdobienia są niezwykle delikatne. Lekko zaokrąglony dół flakonika nawiązuje do niezwykle kobiecych kształtów, natomiast wzór, który jest połączeniem czerni i złota podkreśla status perfum i różne, często przeciwstawne oblicza, które są atrybutem każdej damy.

brilliant lookTe perfumy to nie tylko czarująca nazwa ale i nuta zapachowa, na którą składają się :

Nuta głowy: Ekscytująca esencja bergamotki, soczysta grusza i frezje oczarowują niezwykłą świeżością

Nuta serca: Szlachetne składniki takie jak śródziemnomorski jaśmin, toskański irys oraz kwiaty pomarańczy, tworzą kobiecą, elegancką  i magnetyczną kompozycję.

Nuta głębi: Lekkie, apetyczne nuty karmelu, w połączeniu z ciepłą wanilią i upajającą paczulą wyczarowują zmysłową aurę, która towarzyszy Ci na prawdę długo.

Opinie klientek:

  • Z niektórymi perfumami trzeba oswajać się długo, gdy początkowo czuć ostre nuty zapachowe, w tym wypadku już od pierwszego głębokiego powonienia zapach jest miękki, przyjemny, lekki.
  • Po pierwszym rozpylenia absolutnie. nie czuć spirytusu ani żadnych innych, ciężkich zapachów Od razu czuć słodkawo – owocowy, który z czasem staje się jeszcze bardziej delikatny i wyrafinowany
  • To perfumy, które nie wpisują się w żadną grupę wiekową, doskonale nadają się i dla nastolatki i dojrzałej kobiety
  • Na romantyczną przechadzkę w ciągu dnia i po zmroku 🙂

Po perfumy zapraszamy do naszego sklepu: https://www.lanatural.pl/brilliant-look/

 

One thought on “Brilliant look

  1. Irina says:

    Po pierwszym rozpylenia absolutnie. nie czuć spirytusu ani żadnych innych, ciężkich zapachów Od razu czuć słodkawo – owocowy, który z czasem staje się jeszcze bardziej delikatny i wyrafinowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *